Kod producenta: 77-671
CLINEX – wiodąca marka profesjonalnych środków do utrzymania czystości we wszystkich branżach przemysłowych. Skuteczność działania i ekonomia zastosowania przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Produkty CLINEX przeznaczone są do zastosowań zawodowych.
Właściwości CLINEX Dispersion HARD 1L:
Preparat o silnych właściwościach nabłyszczających do posadzek, na bazie polimerów akrylowych i poliuretanowych. Tworzy bardzo trwałą powłokę o wysokim połysku, odporną na uszkodzenia. Wzmocniona uretanem powłoka zabezpieczająca do posadzek zapewnia długotrwały i bardzo intensywny połysk. Można stosować na wszystkie rodzaje powierzchni: winyl, płytki, lastriko, beton, PCV, tarkett i inne.
Doskonale sprawdza się w miejscach natężonego ruchu. Posiada właściwości antypoślizgowe. Sukcesywne polerowanie powierzchni pokrytych produktem wysokoobrotowymi maszynami podnosi efekt połysku, usuwa rysy i ślady powstałe podczas eksploatacji. Zawartość procentowa substancji stałych – 25%.
Przeznaczenie:
Można stosować na wszystkie rodzaje powierzchni:winyl, płytki, lastriko, beton, pokrycia podłogowe, tarkett, PCV i inne.
Zakres dostawy:
– CLINEX Dispersion HARD 1L

Waga 1 kg
Producent

Chemia przemysłowa
Preparat do ochrony nabłyszczania posadzek podłóg antypoślizgowy CLINEX Dispersion HARD 1L
50.00  brutto

Na stanie